Live výsledky tenis, livescore hokej, aktuální tenisové výsledky

Sdílejte, děkujeme:

Tenisové výsledky jsou poskytovány třetí stranou a vložené z externí domény. Portál SportScore.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou v tenis livescore umístěny.

Výsledky - tenis

Live výsledky z tenisu a finální tenisové výsledky poskytuje SportScore.cz pro většinu tenisových turnajů. Nechybí celosvětově nejpopulárnější tenisové turnaje jako jsou grandslamy (Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open) dále Davis Cup, Fed Cup jakož i nejrůznější turnaje ATP, WTA, Challengery nebo ITF turnaje. Jde o jeden z nejlepších výsledkových servisů vůbec s velmi širokým pokrytím tenisových zápasů. Sportovní výsledky z tenisu přinášejí v detailu zápasu i průběh celého zápasu a můžete si tak prohlédnout fiftín po fiftínu. Online výsledky přinášejí i zápasy z exibícií, čtyřher či mixů. K tenisovým zápasem jsou poskytovány předzápasové kurzy jakož i live kurzy po zahájení zápasu. Nechybí dostupnost live streamingu či přímých přenosů v TV: Ke každému turnaji je k dispozici pavouk, kde si můžete prohlédnout nasazení jednotlivých tenistů. Kromě toho výsledkový servis tenisu poskytuje i informaci na jakém povrchu se hraje daný turnaj.

Livescore z tenisu na SportScore.cz patří k nejrychlejším a nejpřesnějším výsledkovým servisem na trhu. Aktuální výsledky z tenisu se aktualizují online, proto není nutné obnovovat stránku. Kromě průběžných a koncových výsledků jsou k dispozici i stavy na sety a gamy. K dispozici jsou nejen dnešní a včerejší výsledky z tenisu, ale i výsledky sedm dní dozadu.Sdílejte / Přidejte si do záložek

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Zadravím Vás, zháňam účty od bet365 so skrillom/netellerom samozrejme musí...
Odkúpim bet365 účty so skrillom/netellerom
Vďaka za reakciu. Dočítal som sa na nete, že je to čistý podvod.
OKsázky
Tipkurz dáva 10 EUR ako vstupný bonus, ale tento bonus je rozdelený medzi...
Vstupný bonus
Zdravim vsetkych...ja mam trochu iny problem,ale skusim vas poziadat o...
Betfair - problém s načítavaním stránky
Viacero spoločností na to nepristúpilo. Teoreticky to ale môže byť spôsobené...
William Hill