Slovenská verzia tohto webu Skore.sk

Live výsledky házená, livescore hokej, aktuální házenkářské výsledky

Házenkářské výsledky jsou poskytovány třetí stranou a vložené z externí domény. Portál SportScore.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou v házená livescore umístěny.

Výsledky - házená

Online výsledky z házené na SportScore.cz zahrnují stovky lig z celého světa včetně mistrovství světa, mezistátních zápasů či házenkářské ligy mistrů. Live výsledky z házené jsou k dispozici také na českou Extraligu jakož i slovenskou házenkářskou Extraligu. Mezi nejpopulárnější házenkářské ligy patří francouzská D1, německá Bundesliga nebo španělská Liga ASOBAL. V livescore pro házenou také nechybí předzápasové kurzy jakož i live kurzy, které jsou dostupné ihned po zahájení zápasu. Výsledkový servis přináší i tabulky resp. pavouky k jednotlivým ligám či turnajem. Aktuální formu a výsledky z posledních zápasů si můžete prohlédnout po kliknutí na tabulku v sekci forma.

Live výsledky z házené na SportScore.cz patří k nejrychlejším a nejpřesnějším výsledkovým servisem na trhu. Aktuální výsledky z házené se aktualizují online, proto není nutné obnovovat stránku. Kromě průběžných a koncových výsledků jsou k dispozici i poločasové stavy. K dispozici jsou nejen dnešní a včerejší výsledky z házené, ale i výsledky sedm dní dozadu.Děkujeme, že sdílíte

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

no ved to sú tzv. ePlatby - okamžité bankové prevody. a už ti prišli money...
Bankový účet v EUR, platba v USD
No ja som tam hrával, ale teraz čo som čítal a aj pozeral, tak tam dosť...
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365
no ja využívam NordVPN a funguje uplne super. Stojí to okolo 100 € na 3...
Načítanie stránky unibet
tak ked sa založí cudzí účet je potrebné zmeniť nie len IP adresu ale aj...
Kde tipovať, bet 365 ma zlimitivalo
Copyright © 2018-2019 SportScore.cz Mapa stránek | Podmínky používání | Kontakt