Slovenská verzia tohto webu Skore.sk

Live výsledky hokej, livescore hokej, aktuální hokejové výsledky

Hokejové výsledky jsou poskytovány třetí stranou a vložené z externí domény. Portál SportScore.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou v hokej livescore umístěny.

Výsledky - hokej

Výsledky z hokejových zápasů na SportScore.cz jsou dostupné ze všech kontinentů na kterých se lední hokej hraje. Kolébkou hokeje je Kanada, proto v hokejových výsledcích nechybí kanadsko-americká hokejová liga (NHL) jakož i OHL, WHL, QMJHL, LNAH, CIS či menší americké hokejové soutěže AHL, ECHL, CHL FHL, SPHL, USHL. Livescore z hokeje doplňují převážně ligy z Evropy a to přímo největší konkurent NHL neboli KHL (včetně ruské VHL a MHL), pak jsou to ligy ze severu Evropy jako finská Liiga, švédská SHL nebo norská hokejová liga. V České republice a na Slovensku je hokej velmi populární a kromě výsledků z nejvyšších hokejových soutěži (česká Extraliga a Slovenská Tipsport liga) zde najdete i live výsledky z nižších soutěží. Mezi populárnější hokejové ligy v Evropě patří i německá nejvyšší hokejová soutěž (DEL), švýcarská NLA či rakouská hokejová liga (EBEL). Nechybí ani italská, dánská, polská nebo ukrajinská hokejová liga. Live výsledky z hokeje jsou dostupné i z různých turnajů jako je Liga mistrů, Mistrovství světa v hokeji (IIHF), Slovakia Cup, Spengler Cup či Euro Hockey Tour. Kromě hokejových výsledků je možné v tomto livescore zjistit i aktuální postavení mužstev v tabulce nebo střelců gólů. V tabulkách je možné zjistit i formu mužstev nebo statistiky ohledně gólů over/under. Online výsledky jsou poskytovány z desítek hokejových soutěži a při každém zápase jsou zobrazeny předzápasové jakož i live kurzy. V případě, že je k dispozici přímý přenos, tak je při daném hokejovém zápase ikonka televizoru, kde se dozvíte která TV vysílá daný hokejový zápas příp. která sázková kancelář z něj vysílá live streaming.

Sportovní výsledky z hokeje na SportScore.cz patří k nejrychlejším a nejpřesnějším výsledkovým servisem na trhu. Aktuální výsledky z hokeje se aktualizují online, proto není nutné obnovovat stránku. Kromě průběžných a koncových stavů je k dispozici i score po jednotlivých třetinách. K dispozici jsou nejen dnešní a včerejší výsledky z hokeje, ale i výsledky sedm dní dozadu.Děkujeme, že sdílíte

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

no ved to sú tzv. ePlatby - okamžité bankové prevody. a už ti prišli money...
Bankový účet v EUR, platba v USD
No ja som tam hrával, ale teraz čo som čítal a aj pozeral, tak tam dosť...
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365
no ja využívam NordVPN a funguje uplne super. Stojí to okolo 100 € na 3...
Načítanie stránky unibet
tak ked sa založí cudzí účet je potrebné zmeniť nie len IP adresu ale aj...
Kde tipovať, bet 365 ma zlimitivalo
Copyright © 2018-2019 SportScore.cz Mapa stránek | Podmínky používání | Kontakt