Live výsledky hokej, livescore hokej, aktuální hokejové výsledky

Sdílejte, děkujeme:

Hokejové výsledky jsou poskytovány třetí stranou a vložené z externí domény. Portál SportScore.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou v hokej livescore umístěny.

Výsledky - hokej

Výsledky z hokejových zápasů na SportScore.cz jsou dostupné ze všech kontinentů na kterých se lední hokej hraje. Kolébkou hokeje je Kanada, proto v hokejových výsledcích nechybí kanadsko-americká hokejová liga (NHL) jakož i OHL, WHL, QMJHL, LNAH, CIS či menší americké hokejové soutěže AHL, ECHL, CHL FHL, SPHL, USHL. Livescore z hokeje doplňují převážně ligy z Evropy a to přímo největší konkurent NHL neboli KHL (včetně ruské VHL a MHL), pak jsou to ligy ze severu Evropy jako finská Liiga, švédská SHL nebo norská hokejová liga. V České republice a na Slovensku je hokej velmi populární a kromě výsledků z nejvyšších hokejových soutěži (česká Extraliga a Slovenská Tipsport liga) zde najdete i live výsledky z nižších soutěží. Mezi populárnější hokejové ligy v Evropě patří i německá nejvyšší hokejová soutěž (DEL), švýcarská NLA či rakouská hokejová liga (EBEL). Nechybí ani italská, dánská, polská nebo ukrajinská hokejová liga. Live výsledky z hokeje jsou dostupné i z různých turnajů jako je Liga mistrů, Mistrovství světa v hokeji (IIHF), Slovakia Cup, Spengler Cup či Euro Hockey Tour. Kromě hokejových výsledků je možné v tomto livescore zjistit i aktuální postavení mužstev v tabulce nebo střelců gólů. V tabulkách je možné zjistit i formu mužstev nebo statistiky ohledně gólů over/under. Online výsledky jsou poskytovány z desítek hokejových soutěži a při každém zápase jsou zobrazeny předzápasové jakož i live kurzy. V případě, že je k dispozici přímý přenos, tak je při daném hokejovém zápase ikonka televizoru, kde se dozvíte která TV vysílá daný hokejový zápas příp. která sázková kancelář z něj vysílá live streaming.

Sportovní výsledky z hokeje na SportScore.cz patří k nejrychlejším a nejpřesnějším výsledkovým servisem na trhu. Aktuální výsledky z hokeje se aktualizují online, proto není nutné obnovovat stránku. Kromě průběžných a koncových stavů je k dispozici i score po jednotlivých třetinách. K dispozici jsou nejen dnešní a včerejší výsledky z hokeje, ale i výsledky sedm dní dozadu.Sdílejte / Přidejte si do záložek

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Nejnovější příspěvky na fóru

Zadravím Vás, zháňam účty od bet365 so skrillom/netellerom samozrejme musí...
Odkúpim bet365 účty so skrillom/netellerom
Vďaka za reakciu. Dočítal som sa na nete, že je to čistý podvod.
OKsázky
Tipkurz dáva 10 EUR ako vstupný bonus, ale tento bonus je rozdelený medzi...
Vstupný bonus
Zdravim vsetkych...ja mam trochu iny problem,ale skusim vas poziadat o...
Betfair - problém s načítavaním stránky
Viacero spoločností na to nepristúpilo. Teoreticky to ale môže byť spôsobené...
William Hill